Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Recenze  -  sekce: Elektronářadí
 Frézky horní
 Kladiva
 Pily
 Vrtačky

Nová řada vysokotlakých čističů STIHL
Nová řada vysokotlakých čističů STIHL RE 108, RE 118, RE 162 PLUS a RE 281 PLUS přesvědčí každého svou kompaktní stavbou a vysokým výkonem. Poslední dva jmenované čističe jsou určeny pro náročnější použití v menších provozovnách. Oba přístroje získaly cenu iF design award (jedno z nejprestižnějších světových designových ocenění).

Snadné utahování šroubů a vrtání, dokonce do betonu:
Přibíjení, vrtání a utahování pomocí jediného elektrického nářadí: to umožňuje inovativní multifunkční zařízení Uneo od firmy Bosch. Toto nářadí s třemi funkcemi je správným akumulátorovým vrtacím kladivem s pneumatickým příklepem, ovšem o velmi malých rozměrech a o hmotnosti jen 1,1 kg. Toto akumulátorové nářadí je veliké asi jako list DIN A5, obzvlášť snadno ovladatelné a koncipované pro komfortní práci.

Světová novinka určená pro stříhání různých typů materiálů
Snadno ovladatelný akumulátorový univerzální nůž "Xeo" od firmy Bosch představuje světovou novinku. Střihá rychle a snadno nejrůznější každodenně používané materiály: tenké dekorativní materiály, ale také silnější materiály, jako je karton nebo koberec do tloušťky šesti milimetrů. V případě větší zátěže vystačí jedno nabití akumulátoru na asi 50 metrů střihové délky.

Novinka: pila ocaska SKIL 4900
Výkonná a odolná pila ocaska. Ideální řezací nástroj se širokým použitím vhodný například při demolicích, k prořezávání stromů či odvětvování kmenů

NAREX - 4 kg kladivo EKK 32E
Novinka: kladivo vhodné pro použití ve stavební výrobě (novostavby, rekonstrukce, sanace atd.)  při instalacích technického zařízení budov a dalších přidružených činnostech. Cena: 13.990,- Kč

Nářadí značky FERM
Nářadí Ferm na našem trhu distributuje firma PROMA. Pokud rádi pracujete se dřevem a nemůžete investovat několik tisíc na vybavení kvalitním nářadím, pravděpodobně se stejně jako já poohlédnete po něčem levnějším, zvláště když výrobce poskytuje na vámi vybrané zboží tři roky záruku.

Modrá je opravdu dobrá
Je jaro a to je čas, kdy se člověk probouzí ze zimního odpočívání, navazuje nové známosti a hledá, kde by uplatnil svoji tvořivost. Kutilové se již dívají po obchodech, kde se v regálech tísní různé nářadí a přemýšlí, které pak to nářadíčko je jejich srdci nejbližší. Pokud patříte mezi ty, kteří hledají svoji novou známost mezi vrtačkami, je tato recenze určena právě vám.

Extol - nářadí, které pracuje
V dnešní době se na našem trhu s elektronářadím objevuje spousta firem, jejichž názvy jsou mnoha lidem zcela cizí. Abychom vám alespoň trochu přiblížili jejich výrobky, rozhodli jseme se vyzkoušet produkt jedné z nich. Konkrétně horní frézku Extol.Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038