Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůSvětová novinka určená pro stříhání různých typů materiálů Vytisknout...
Recenze  ->  Elektronářadí

Snadno ovladatelný akumulátorový univerzální nůž "Xeo" od firmy Bosch představuje světovou novinku. Střihá rychle a snadno nejrůznější každodenně používané materiály: tenké dekorativní materiály, ale také silnější materiály, jako je karton nebo koberec do tloušťky šesti milimetrů. V případě větší zátěže vystačí jedno nabití akumulátoru na asi 50 metrů střihové délky.Stříhá bez námahy pružné materiály až do tloušťky šesti milimetrů.

Vždy připraven k provozu díky samoostřící funkci a lithium-iontovému akumulátoru.Obzvlášť komfortní je pro uživatele samoostřící čepel tohoto inovativního elektrického nářadí. Činí tak výměnu čepele zbytečnou a zaručuje kontinuálně dobrý výkon při střihání.

Za snadnou manipulací a výkonností akumulátorového nože Xeo se skrývá lithium-iontová technologie. Používání lithium-iontových akumulátorů se již mnoho let osvědčilo v mobilních telefonech a laptopech. Jejich výkonnost je srovnatelná s běžnými niklovými akumulátory, ale jsou při stejné kapacitě třikrát menší a lehčí.

Kromě toho nevykazují lithium-iontové akumulátory téměř žádné samovybíjení a je možné je kdykoliv dobíjet. A tak lze použít nůž Xeo, dokonce i po několika měsících klidu. Během krátkých pracovních přestávek může být tento akumulátor kdykoliv dobíjen z připojeného nabíjecího přístroje. Díky tomu nepotřebuje tento univerzální nůž také žádnou péči.

Doporučená prodejní cena ve výši 1.490,- Kč včetně DPH činí z tohoto přístroje dobrý tip pro všechny, kteří hledají hodnotný a praktický dárek.

Více informací : http://www.bosch.cz

Autor: -Red- Datum: 03.07.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038