Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


Světová novinka určená pro stříhání různých typů materiálů Vytisknout...
Recenze  ->  Elektronářadí

Snadno ovladatelný akumulátorový univerzální nůž "Xeo" od firmy Bosch představuje světovou novinku. Střihá rychle a snadno nejrůznější každodenně používané materiály: tenké dekorativní materiály, ale také silnější materiály, jako je karton nebo koberec do tloušťky šesti milimetrů. V případě větší zátěže vystačí jedno nabití akumulátoru na asi 50 metrů střihové délky.Stříhá bez námahy pružné materiály až do tloušťky šesti milimetrů.

Vždy připraven k provozu díky samoostřící funkci a lithium-iontovému akumulátoru.Obzvlášť komfortní je pro uživatele samoostřící čepel tohoto inovativního elektrického nářadí. Činí tak výměnu čepele zbytečnou a zaručuje kontinuálně dobrý výkon při střihání.

Za snadnou manipulací a výkonností akumulátorového nože Xeo se skrývá lithium-iontová technologie. Používání lithium-iontových akumulátorů se již mnoho let osvědčilo v mobilních telefonech a laptopech. Jejich výkonnost je srovnatelná s běžnými niklovými akumulátory, ale jsou při stejné kapacitě třikrát menší a lehčí.

Kromě toho nevykazují lithium-iontové akumulátory téměř žádné samovybíjení a je možné je kdykoliv dobíjet. A tak lze použít nůž Xeo, dokonce i po několika měsících klidu. Během krátkých pracovních přestávek může být tento akumulátor kdykoliv dobíjen z připojeného nabíjecího přístroje. Díky tomu nepotřebuje tento univerzální nůž také žádnou péči.

Doporučená prodejní cena ve výši 1.490,- Kč včetně DPH činí z tohoto přístroje dobrý tip pro všechny, kteří hledají hodnotný a praktický dárek.

Více informací : http://www.bosch.cz

Autor: -Red- Datum: 03.07.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Jak na červotoče? (4 komentáře)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038