Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Jak na to  -  sekce: Dílna  -  rubrika: Pomůcky
 Jednotky
 Pomůcky
 Vybavení
 Zábava
 Závity

Ohýbáme plech II.
Vlastní ohyb u plechů do síly 0,8 mm (u hliníku a mědi i více) provedeme jen pouhým tlakem na plech v celé délce ohybu třeba kusem plochého materiálu. Ohyb potom "doladíme" kladivem (výhradně přes plochý kovový materiál!). Použijeme pouze ten materiál, který má tloušťku nejméně 10 mm a délku přes celý ohyb, aby jeho okraje nezanechaly na plechu stopy.

Ohýbáme plech I.
K údržbě našeho domu často potřebujeme zvládnout i náročnější práce. Mnohdy to je ohýbání plechu, které používáme při opravách plechových střech, okapů a také při našem vlastním počínání v kutilské dílně.

Údržba sekačky na trávu
Řádně udržovaný trávník se za posledních několik let stal snad samozřejmostí každého zahrádkáře či majitele domku. Nyní, když je trávník již připraven na přezimování, je nejvhodnější čas na provedení údržby zahradní techniky, kterou k ošetřování trávníku používáme. Každý, kdo vlastní sekačku na trávu, by jí měl před uložením na zimní období věnovat patřičnou pozornost.

Ako nájsť stred kruhu?
Tento problém sa môže vyskytnúť hlavne pri sústružení. Potrebujeme upnúť do sústruhu drevený valec, alebo už vysústružený a opracovaný kus znova upnúť na ďalšie sústruženie. Riešenie je veľmi jednoduché!

Ako zlepiť rám jednou zvierkou?
Jednoduché riešenie – pomocou zvierky na lepenie rámov...Ak sa Vám v dielni nazbiera časom množstvo rôznych latiek, ktoré ľutujete vyhodiť alebo spáliť, môžete ich použiť na výrobu rámov a rámikov na obrazy. Prípadne máte starý rám, ktorého spoje sú uvoľnené, je potrebné ho znovu zalepiť.Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038