Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Jak na to  -  sekce: Dílna  -  rubrika: Vybavení
 Jednotky
 Pomůcky
 Vybavení
 Zábava
 Závity

Stojan na vrtačku s nožní šlapkou
Je jasné, že správný kutil se bez elektrické vrtačky neobejde. Ale vrtání jen z ruky je málokdy korunováno přesností jak co do průměru díry, tak co do kolmosti. Je zapotřebí si pořídit na vrtačku stojan. Ale kam, v již tak malé dílně, s ním? Odpověď se Vám pokusím dát v následujícím článku.

Pracovní stůl
Dílna bez pracovního stolu, nebo chcete-li "ponku" či "banku" není dílnou. Používání různých vyřazených kancelářských stolů není plnohodnotnou náhradou ani z hlediska pohodlí práce a už vůbec ne z hlediska ergonomického - správný ponk má mít správnou výšku. V tomto článku se dozvíte, jak si ponk vyrobit.

Stojan na broušení dřeva...a nejenom dřeva
Při zařizování bytu, je dost častou kutilovou činností práce se dřevem. Výroba různých poliček a přihrádek je taky to, čím si kutil zaslouženě získá obdiv hlavně manželky. Aby se svým výtvorem mohl pyšnit oprávněně, musí tomu odpovídat i povrchová úprava daného výrobku...

Vybavujeme si dílnu
Mít vlastní dílnu je sen snad každého kluka, který je nadán elementární zručností, a který má to velké štěstí, že vyrůstá v rodině, kde má kutilství svou tradici. Vlastní dílna je realizovatelná v každém prostředí, ikdyž je pravda, že někde rozhodně složitěji – večerní aktivity místního kutila v paneláku jsou málokdy sousedy brány s pochopením.Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038