Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna

spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


oddělení: Aktuality  -  sekce: Nářadí
 pila

Rozbrušovací stroj STIHL rockovou hvězdou
U příležitosti uvedení nových rozbrušovacích strojů STIHL TS 410 a TS 420 na americký trh byly vyrobeny i speciální elektrické kytary renomované značky Peavey vyrobené ve stylu těchto přístrojů STIHL. Ty mají oranžovo-šedivé barvy a tvarem připomínají rozbrušovací stroje. Kytary Peavey pokračují v tradici dvou speciálních motocyklů Harley-Davidson vyrobených při premiéře rozbrušovacího stroje TS 700 a motorové pily MS 441 Magnum v USA.

Dakon, Junkers a Buderus pod střechou Bosch Termotechnika
Společnost Bosch Termotechnika bude na českém trhu nabízet kotle značky Dakon, Junkers a Buderus. Došlo tak ke sjednocení tuzemských výrobců a prodejců kotlů.

Kvalitní a rychlý servis elektrického nářadí
Bosch otevřel v Mikulově nové Servisní centrum elektrického nářadí Bosch určené pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko. Díky tomuto novému servisnímu centru se optimalizuje struktura servisních středisek ve třech zemích a zlepšuje se servisní výkon a kvalita. Novostavba v hodnotě čtyř miliónů euro byla v Mikulově postavená na ”zelené louce”. Bosch zde nyní zaměstnává téměř 40 pracovníků. Do poloviny roku 2008 Bosch počítá s nárůstem o dalších 20 pracovních míst.

Předvánoční úklid dílny
"Včera jsem tady měl kladívko, kde může být dnes? Aha, založil jsem ho pod krabici s hřebíky." Aby se předcházelo takovýmto a podobným stresujícím situacím, je zapotřebí udělat si systematický pořádek v dílně. Už slyším negativní ohlasy: jo, tak to znám, manželka se s horlivostí do něčeho podobného pustila a dodnes nevím, kde co mám. Jistě, protože je nejlepší, udělat si pořádek sám a na základě vlastních představ. Uveďme si příklady, argumentující pro volbu pořádku.

Elekričtí pomocníci domácího kutila
Pomalu, ale jistě přechází podzim v zimu. Pomalu, ale jistě se i kutilové uchylují z prosluněných provizorních dílen na volném prostranství do místností, předem k tomuto účelu určeným. Po dobu, kdy bude naše domovy, naši plochu pro realizaci kutilských nápadů, pokrývat sněhová plocha, je dobré některé práce provádět již přes zimu v dílně, anebo i realizovat různé nápady na zvelebení interiéru domu či bytu, zimních zahrad.

Akuvrtačka s příklepem Bosch GSB 14,4 VE-2
Nová akumulátorová vrtačka s příklepem a šroubováním Bosch GSB 14,4 VE-2 je univerzálním akumulátorovým nářadím pro řemeslníka. Vysokovýkonný akumulátorový článek má kapacitu 2,4 ampérhodiny. To je o 20 procent více, než mají předešlé akumulátory.

Pro rychlé řezy do hloubky až 66 milimetrů:
S ručními okružními pilami PKS 66 a PKS 66 CE představuje Bosch své špičkové modely pro domácí kutily. Model PKS 66 má motor o příkonu 1200 W. Robustní konstrukce s hliníkovým ochranným krytem a tříbodovým uložením poskytuje přesné řezy a dlouhou životnost.

eXtreme power - novinka od Wagnera
Společnost Wagner, známá především svými stříkacími pistolemi a jinými výrobky na odstraňování či nanášení barev, představuje novou řadu vrtacích akušroubováků s názvem eXtreme power.

1 2 Další >>Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Řezání vnitřních závitů (9 komentářů)

Ako nájsť stred kruhu? (4 komentáře)

Štukování bytu v paneláku (35 komentářů)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038