Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Aktuality  -  sekce: Nářadí
 pila

Rozbrušovací stroj STIHL rockovou hvězdou
U příležitosti uvedení nových rozbrušovacích strojů STIHL TS 410 a TS 420 na americký trh byly vyrobeny i speciální elektrické kytary renomované značky Peavey vyrobené ve stylu těchto přístrojů STIHL. Ty mají oranžovo-šedivé barvy a tvarem připomínají rozbrušovací stroje. Kytary Peavey pokračují v tradici dvou speciálních motocyklů Harley-Davidson vyrobených při premiéře rozbrušovacího stroje TS 700 a motorové pily MS 441 Magnum v USA.

Dakon, Junkers a Buderus pod střechou Bosch Termotechnika
Společnost Bosch Termotechnika bude na českém trhu nabízet kotle značky Dakon, Junkers a Buderus. Došlo tak ke sjednocení tuzemských výrobců a prodejců kotlů.

Kvalitní a rychlý servis elektrického nářadí
Bosch otevřel v Mikulově nové Servisní centrum elektrického nářadí Bosch určené pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko. Díky tomuto novému servisnímu centru se optimalizuje struktura servisních středisek ve třech zemích a zlepšuje se servisní výkon a kvalita. Novostavba v hodnotě čtyř miliónů euro byla v Mikulově postavená na ”zelené louce”. Bosch zde nyní zaměstnává téměř 40 pracovníků. Do poloviny roku 2008 Bosch počítá s nárůstem o dalších 20 pracovních míst.

Předvánoční úklid dílny
"Včera jsem tady měl kladívko, kde může být dnes? Aha, založil jsem ho pod krabici s hřebíky." Aby se předcházelo takovýmto a podobným stresujícím situacím, je zapotřebí udělat si systematický pořádek v dílně. Už slyším negativní ohlasy: jo, tak to znám, manželka se s horlivostí do něčeho podobného pustila a dodnes nevím, kde co mám. Jistě, protože je nejlepší, udělat si pořádek sám a na základě vlastních představ. Uveďme si příklady, argumentující pro volbu pořádku.

Elekričtí pomocníci domácího kutila
Pomalu, ale jistě přechází podzim v zimu. Pomalu, ale jistě se i kutilové uchylují z prosluněných provizorních dílen na volném prostranství do místností, předem k tomuto účelu určeným. Po dobu, kdy bude naše domovy, naši plochu pro realizaci kutilských nápadů, pokrývat sněhová plocha, je dobré některé práce provádět již přes zimu v dílně, anebo i realizovat různé nápady na zvelebení interiéru domu či bytu, zimních zahrad.

Akuvrtačka s příklepem Bosch GSB 14,4 VE-2
Nová akumulátorová vrtačka s příklepem a šroubováním Bosch GSB 14,4 VE-2 je univerzálním akumulátorovým nářadím pro řemeslníka. Vysokovýkonný akumulátorový článek má kapacitu 2,4 ampérhodiny. To je o 20 procent více, než mají předešlé akumulátory.

Pro rychlé řezy do hloubky až 66 milimetrů:
S ručními okružními pilami PKS 66 a PKS 66 CE představuje Bosch své špičkové modely pro domácí kutily. Model PKS 66 má motor o příkonu 1200 W. Robustní konstrukce s hliníkovým ochranným krytem a tříbodovým uložením poskytuje přesné řezy a dlouhou životnost.

eXtreme power - novinka od Wagnera
Společnost Wagner, známá především svými stříkacími pistolemi a jinými výrobky na odstraňování či nanášení barev, představuje novou řadu vrtacích akušroubováků s názvem eXtreme power.

1 2 Další >>Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038