Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůNová excentrická bruska PEX 270 Vytisknout...
Aktuality  ->  Nářadí

Firma Bosch, která se zabývá mimo jiné i výrobou elektrického ručního nářadí, představila novou excentrickou bruskus PEX 270, která se může pochlubit osvědčeným mikrofiltračním systémem a mnoha dalšími vymoženostmi.Přestože jsou dobře ovladatelné nové excentrické brusky Bosch PEX 270 A a PEX 270 AE obzvlášť lehké, dosahují vysokého úběru a kvalitní broušené plochy. Jsou vhodné k broušení barev, laků, nátěrových tmelů, pro opracování povrchu dřeva jakož i k leštění kovů a lakovaných ploch.

Brusky mají brzdu brusného talíře pro brus bez rýh. Tato brzda zamezuje příliš vysokým otáčkám při chodu naprázdno. Brusný talíř o průměru 125 milimetrů o střední tvrdosti je vhodný pro všechna typická použití, od opracování rovných dílců až po broušení zaoblených a vypouklých ploch.

Zabudovaný odsavač ve spojení s osvědčeným mikrofiltračním systémem Bosch účinně zabraňuje tvoření prachu. Odsávání přepravuje prach přímo od opracovávaného dílce do plastového boxu s lamelovým filtrem. Tento filtr zachycuje také jemný prach a má větší objem než původní sáček na prach. Po vyprázdnění boxu a vyklepání filtru se může mikrofiltrační systém znovu použít. Řemeslník tedy ušetří peníze za nakupování sáčků na prach.

Ergonomický tvar modelů PEX 270 A a PEX 270 AE nabízí rozmanité možnosti uchopení pro jednoruční nebo obouruční obsluhu nástroje. Protože nástroj má nízkou hmotnost (1,4 kg) hodí se kompaktní excentrická bruska také dobře k práci nad hlavou.

U modelu PEX 270 A zajišťuje motor s příkonem 270 W dobrý úběr a vysokou rovnoměrnost chodu. Motor pohání brusný talíř 24 000 kmity za minutu při kmitavém okruhu čtyři milimetry.

Model PEX 270 AE je navíc vybaven elektronikou, kterou je možno nastavit brusný pohyb mezi 15 000 a 24 000 kmity za minutu. To má výhodu při opracovávání obzvláště citlivých povrchů.Autor: tisk. zprava Datum: 05.04.2002


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Související články
Tepelná technika17.07.2008
Kvalitní a rychlý servis elektrického nářadí09.11.2007
Akuvrtačka s příklepem Bosch GSB 14,4 VE-2 13.05.2002
Pro rychlé řezy do hloubky až 66 milimetrů:20.04.2002
Kladivový vrták Bosch s novou hlavou Quadro-X 20.11.2001

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038