Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Jak na to  -  sekce: Interiér

Haromonie interiéru VII.
Výběr horního lemu může hodně ovlivnit konečný efekt, proto zvažme opravdu dobře druh materiálu, ozdoby, celkový vjem místnosti s ohledem na nábytek a okna. O zvolení materiálu jsme mluvili již v druhém dílu, dbejme na to, aby jeho charakteru odpovídal styl úpravy, včetně závěsného prvku. Protože právě horní lem diktuje především styl. Ještě chvíli u něj zůstaneme.

Harmonie interiéru VI.
Po několikaměsíční pauze přicházejí další části seriálu Harmonie. Dnešní díl zaměříme na styly a druhy závěsných prvků. Připomeňme si, že cílem našeho seriálu je, pokusit se sladit neposedný celek zařízeného bytu. Pouze v krátkosti uveďme rekapitulaci předchozích článků.

Jak dokonale vyčistit lampy?
S příchodem zimy se stále více a více používají umělá svítidla. A je to právě ono umělé světlo, které zdůrazňuje zašlost jednotlivých lustrů, lamp, lampiček, jejich zaprášenost a ušpinění. Kvůli různým nečistotám se omezuje jejich základní funkčnost – dávat ostré světlo.

Modernizace prkenné podlahy
Modernizace. Cizí slovo, vyjadřující ryze českou, domáckou vlastnost. Vlastnost téměř všech Čechů – šetřit. Například v Anglii, Francii i jiných západoevropských zemích se staré věci neopravují, vyhazují se a kupují nové. Ovšem šetřit na správném místě, je někdy mnohem lepší, než kupovat či dělat věci nové. A totéž platí i o součásti našich bytů a domovů.

Harmonie interiéru V.
Připomeňme si, že cílem našeho dlouhého seriálu je, pokusit se sladit neposedný celek zařízeného bytu. Začali jsme u diktátorských oken, která nepochybně dodávají místnosti osobitý charakter. Prvním naším krokem byl tvar a umístění okna, následovně jsme se zaměřili na závěsné styly a druhy, potom jsme přešli k důležitým doplňkům, včetně závěsných systémů. Nakonec se ještě jednou blíže seznámíne s látkami, jejich barvami a použitím.

Harmonie interiéru IV.
V dnešním díle našeho seriálu se změříme na ozdobné doplňky závěsných systému pro sladění zvoleného stylu, a tím jeho dovršení.K doladění celku jsou nepochybně potřeba doplňky. Ani u oken tomu není jinak. Trh nabízí mnoho druhů, materiálů a barevného provedení. Neměli bychom zapomenout, že doplňkem se dá také mnohé pokazit, na druhou stranu špetka zdravé fantazie s ohledem na zvolený styl a druh závěsného systému není v žádném případě k zahození. Ozdoby můžeme použít mnoha způsoby.

Harmonie interiéru III.
Minulý díl nás zavedl k oknům, u kterých ještě chvíli zůstaneme. Než se rozhodneme utratit první našetřené korunky za vytypovanou textílii, měli bychom mimo jiného zvážit použitý styl a vzhled našeho záměru, přizpůsobeného tvaru okna, a přitom nezapomenout na dobré pronikání potřebného světla do dané místnosti.

Typy interiéru domova II.
Obrácenou stranu mince, v orientaci svých domovů, tvoří byty, které jsou zařizovány v chladnějším duchu, s důrazem na moderní dobu, kdy jdou lidské city stranou. Tento styl se většinou projevuje používáním plastů či umělých vláken. A právě na něj se podíváme v dnešní části seriálu.

1 2 3 Další >>Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038