Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


oddělení: Jak na to  -  sekce: Interiér

Haromonie interiéru VII.
Výběr horního lemu může hodně ovlivnit konečný efekt, proto zvažme opravdu dobře druh materiálu, ozdoby, celkový vjem místnosti s ohledem na nábytek a okna. O zvolení materiálu jsme mluvili již v druhém dílu, dbejme na to, aby jeho charakteru odpovídal styl úpravy, včetně závěsného prvku. Protože právě horní lem diktuje především styl. Ještě chvíli u něj zůstaneme.

Harmonie interiéru VI.
Po několikaměsíční pauze přicházejí další části seriálu Harmonie. Dnešní díl zaměříme na styly a druhy závěsných prvků. Připomeňme si, že cílem našeho seriálu je, pokusit se sladit neposedný celek zařízeného bytu. Pouze v krátkosti uveďme rekapitulaci předchozích článků.

Jak dokonale vyčistit lampy?
S příchodem zimy se stále více a více používají umělá svítidla. A je to právě ono umělé světlo, které zdůrazňuje zašlost jednotlivých lustrů, lamp, lampiček, jejich zaprášenost a ušpinění. Kvůli různým nečistotám se omezuje jejich základní funkčnost – dávat ostré světlo.

Modernizace prkenné podlahy
Modernizace. Cizí slovo, vyjadřující ryze českou, domáckou vlastnost. Vlastnost téměř všech Čechů – šetřit. Například v Anglii, Francii i jiných západoevropských zemích se staré věci neopravují, vyhazují se a kupují nové. Ovšem šetřit na správném místě, je někdy mnohem lepší, než kupovat či dělat věci nové. A totéž platí i o součásti našich bytů a domovů.

Harmonie interiéru V.
Připomeňme si, že cílem našeho dlouhého seriálu je, pokusit se sladit neposedný celek zařízeného bytu. Začali jsme u diktátorských oken, která nepochybně dodávají místnosti osobitý charakter. Prvním naším krokem byl tvar a umístění okna, následovně jsme se zaměřili na závěsné styly a druhy, potom jsme přešli k důležitým doplňkům, včetně závěsných systémů. Nakonec se ještě jednou blíže seznámíne s látkami, jejich barvami a použitím.

Harmonie interiéru IV.
V dnešním díle našeho seriálu se změříme na ozdobné doplňky závěsných systému pro sladění zvoleného stylu, a tím jeho dovršení.K doladění celku jsou nepochybně potřeba doplňky. Ani u oken tomu není jinak. Trh nabízí mnoho druhů, materiálů a barevného provedení. Neměli bychom zapomenout, že doplňkem se dá také mnohé pokazit, na druhou stranu špetka zdravé fantazie s ohledem na zvolený styl a druh závěsného systému není v žádném případě k zahození. Ozdoby můžeme použít mnoha způsoby.

Harmonie interiéru III.
Minulý díl nás zavedl k oknům, u kterých ještě chvíli zůstaneme. Než se rozhodneme utratit první našetřené korunky za vytypovanou textílii, měli bychom mimo jiného zvážit použitý styl a vzhled našeho záměru, přizpůsobeného tvaru okna, a přitom nezapomenout na dobré pronikání potřebného světla do dané místnosti.

Typy interiéru domova II.
Obrácenou stranu mince, v orientaci svých domovů, tvoří byty, které jsou zařizovány v chladnějším duchu, s důrazem na moderní dobu, kdy jdou lidské city stranou. Tento styl se většinou projevuje používáním plastů či umělých vláken. A právě na něj se podíváme v dnešní části seriálu.

1 2 3 Další >>Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Jak na červotoče? (4 komentáře)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038