Domácí dílna: Český magazín pro kutily

ETA podporuje recyklaci domácích spotřebičů

-Red-, 16. října 2008

Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, zahájila svou akci „Vyměňte starý spotřebič za nový“. Záměrem společnosti ETA je podpořit ekologickou recyklaci malých domácích spotřebičů, které totiž stále často končí na skládkách. V rámci této akce tak mohou zákazníci odnést svůj starý domácí spotřebič do některé ze značkových prodejen ETA. Tam získají slevu až 1000 Kč na nákup nového přístroje. Akce běží od října do konce tohoto roku.

Jedině odborná recyklace dokáže ochránit životní prostředí od škodlivých vlivů, které mohou vyřazené spotřebiče všech velikostí lehce způsobit. Výhoda recyklace spotřebičů pak spočívá i v dalším využití recyklovaných materiálů, čímž se ušetří nemalé zdroje primárních surovin,“ vysvětluje Jan Šach, marketingový ředitel společnosti ETA. „Většina lidí sice má správné ekologické smýšlení a uvědomuje si nutnost recyklace, ale neví, kam vysloužilé spotřebiče odnést či se s nimi pro jejich částečnou funkčnost nechtějí rozloučit. Čtyři desítky našich prodejen po celé České republice jim to usnadní, navíc je motivujeme až tisícikorunovou slevou na nákup nového spotřebiče stejné kategorie – v některých případech to odpovídá až čtvrtině jeho hodnoty,“ dodává.

V rámci akce společnosti ETA „Vyměňte starý spotřebič za nový“ mohou zákazníci nakoupit se slevou až 1000 Kč sedm druhů vysavačů, pekárnu chleba, mikrovlnou troubu, šlehač, pánev, domácí pípu nebo rychlovarnou konvici.

Copyright © 2001 Domácí dílna