Domácí dílna: Český magazín pro kutily

Nové poradenské a prodejní centrum v Praze

tz, 29. května 2002

PRAHA – Nové prodejní a poradenské centrum otevře slavnostně ve čtvrtek 30. května 2002 v Praze výrobní společnost Balakom, a.s. Největší český výrobce barev od nového centra očekává navýšení obratu zhruba o 15 procent.

Nové zastoupení bude poskytovat maloobchodní prodej a především širokou škálu poradenských služeb odborníkům. „Prodejní a poradenské centrum bylo vybudováno nejenom jako pomoc řemeslníkům, malířům, natěračům a profesionálům, ale také široké veřejnosti. Samozřejmostí tak je například speciální tónovací automat, který svou širokou nabídkou odstínů vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších klientů,“ dodal generální ředitel Seidler s tím, že by centrum mělo zároveň podpořit a dále rozvinout již úspěšně započatou spolupráci s architekty. Prodejní a poradenské centrum nabízí ucelený sortiment včetně pracovních pomůcek.

Loni se obrat Balakomu v Praze a okolí v sezóně pohyboval v desítkách miliónů korun, díky nově otevřenému centru Balakom, a.s. plánuje navýšení až o 15%.
Prodejní a poradenské centrum se rozkládá celkem na 680 m2, z toho je prodejní plocha 320 m2. Prezentační místnost má přitom rozlohu 135 m2. Na Teplickou ulici v Praze-Střížkově Balakom, a.s., přestěhoval celé své zastoupení v Praze, aby tak mohl i v hlavním městě uceleně nabízet své výrobky a služby.

Copyright © 2001 Domácí dílna