Koupelnou snů je Casanova

-Red-, 22. května 2008

Vítězem tradiční anketní soutěže Koupelna snů 2008 se stala Casanova z produkce společnosti SIKO KOUPELNY a. s. Rozhodli o tom účastníci internetového hlasování i návštěvníci veletrhu SHK, který se uskutečnil od 22. do 26. dubna. Do soutěže se letos přihlásilo deset firem.

Anketa byla spuštěna na internetových stránkách den před zahájením veletrhu. Na adrese www.bvv.cz/shk byly umístěny informace o jednotlivých přihlášených koupelnách, jejich fotografie a on-line hlasovací zařízení.

Koupelna Casanova má jméno po známém milovníkovi žen, proto ji výrobci dali podtitul Svůdná krása plná vášně. Jde o novinku španělského producenta. Designéři využili velkoformátové obklady s lesklým povrchem o rozměru 20 x 50 cm v odstínech bílé, červené a černé barvy. Podlahu tvoří lesklý povrch v odstínu černé a červené barvy o formátu dlažby 33,6x33,6 cm. Dojem doplňuje vhodná kombinace s velmi nápaditou listelou, v níž se prolínají květy a geometrické tvary ve stejných barvách.

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. působí na trhu od roku 1991. Počáteční úspěchy vedly k expanzi pobočkové sítě a rozvoji maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Kromě toho dodává SIKO mnoha prodejcům stavebnin a instalatérského zboží, stavebním firmám a před pěti lety úspěšně zahájila spolupráci s developery komerčních a rezidenčních realit. V současné době je společnost SIKO KOUPELNY největší českou specializovanou sítí prodejen v oboru kompletního koupelnového vybavení.

-Red-