Barevný svět

Kateřina Procházková, 8. března 2003

Není to tak dávno, co se naše města začala probouzet z jednolité šedi. Za období posledních deseti let se nám do běžného života vrátily barvy, které vytlačily původní uniformitu. V poslední době stále častěji bereme do rukou štětce a barvy, abychom vylepšili prostředí ve kterém žijeme.

 Firma Colorlak, a. s. nyní přichází s nápadem, který zajistí pro náš domov přesně takové barvy, jaké si přejeme. Abychom předešli případnému rozčarování, které může způsobit nejednotnost ve značení barevných odstínů u jednotlivých výrobců, nabízí Colorlak jednoduché řešení. Do specializovaných obchodů firma instaluje tónovací automaty pro míchání barev v univerzálním systému MULTICOLOR 2001.


Zařízení pracuje pouze s kvalitními nátěrovými hmotami a nezáleží na tom, zda potřebujete natírat dřevo, kov nebo omítku. Jen na vás záleží pro jaký barevný odstín se rozhodnete – tónovací automaty Colorlaku v univerzálním systému MULTICOLOR 2001 poskytují u každého z 15ti druhů výrobků na 3500 barevných tónů. Už nebudete mít problém při shánění optimální barevné kombinace, která by dokonale ladila s vybavením vašeho bytu. V MULTICOLORU 2001 si můžete dát také namíchat i vodouředitelné a fasádní barvy, které dodává firma HET. Vyškolená obsluha tónovacích automatů dokáže přichystat přesně takový odstín, jaký si přejete. MULTICOLOR 2001 mísí i profesionální uretanové barvy, které mají dlouhou životnost – vydrží mnohonásobně déle než obvykle užívané nátěrové hmoty, z toho důvodu jsou vhodné i do agresivního venkovního prostředí. Na závěr ještě jedna potěšující zpráva, protože MULTICOLOR 2001 pracuje s barvami českého původu, získáte kvalitní nátěrové hmoty za příznivější ceny.


Agentura Botticelli PR
Kateřina Procházková
tel.: 602 426 627, e-mail: katerina.prochazkova@botticelli.cz

Kateřina Procházková