Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  KontaktKomentáře ke článku
"Čeští kutilové mají svou televizi"


Jméno:Dusan
E-mail adresa:poslat e-mail
Předmět: poznamka

Cudujem sa pomnylenemu marketingu UPC, ktorá zacina predavat to, co ludia este nemali moznost spoznat. To moze urobit iba diletant.
Najprv musim nechat program bezaz a az potom, ppodla odozva sa pokusim ho predavat. Dovtedy sa spolieham na vykryvanie akladov prijmamy z reklamy.

To je abeceda.

Ale to nie je nic nove. UPC je cudne sa chovajuci podnik od zaciatku svojej existencie: Je zrejme, ze profituje z monopolu, ktory ziskal ktoviakym sposobom - mozno politvazbami na stare struktury,alebo ekovazbami na nove struktury


Jméno:hasic150
E-mail adresa:poslat e-mail
Předmět: UPC

Máš úplnou pravdu. Tam kde nemůže kabelová televize ať už z finančního nebo dálkového přístupu tam se nabízí jen UPC. Proto je monopolní a bohužel nikdo s tím nic neudělá. Jediná možnost je mít satelit který dokáže přímat digitální televizi ( musíš na něj mít) a potom je pravda že chytáš programy které nejdou pozemní cestou ale není jich tolik a nejsou v češtině případně slovenštíně.


Jméno:jirka
E-mail adresa:poslat e-mail
Předmět: Kutil a televize

Mě to připomíná s prominutím přiblblý americký pořady, o který stejně nemá moc lidí zájem. Kutil se ze mě nestane koukáním na televizi, ale pokusy (úspěšnými i méně úspěšnými) o výrobu čehokoliv. Podobná je i situace v některých rádobykutilských časopisech. Některé návody na výrobu nábytku jsou tak triviální, že je úplně zbytečný je uvádět (výroba nábytku z nakoupených dílů, kde jenom navrtám díry na panty a kolíky a sbouchám to dohromady), anebo jsou tam zase zbytečně složitý postupy (proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě).


Jméno:trifid
Předmět: že čeští kutilové ????

Chtěl bych vidět českého kutila jak si dekoruje byt látkovými tapetami za 50 liber metr. Nebo měří garnýž a počítá to v všechno v palcích nebo v coulech.
Nepište bláboly !! To není pro české kutily ale pro televizní maniaky kteří mají puštěnou televizi jako kulisu a tupě do ní hledí a je jim jedno na co se dívají.
Souhlasím také s názorem že tato stanice by se měla vysílat zdarma jelikož je účelově reklamní. Hovg


Reaguj >>


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038