Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


Komentáře ke článku
"Čeští kutilové mají svou televizi"


Jméno:Dusan
E-mail adresa:poslat e-mail
Předmět: poznamka

Cudujem sa pomnylenemu marketingu UPC, ktorá zacina predavat to, co ludia este nemali moznost spoznat. To moze urobit iba diletant.
Najprv musim nechat program bezaz a az potom, ppodla odozva sa pokusim ho predavat. Dovtedy sa spolieham na vykryvanie akladov prijmamy z reklamy.

To je abeceda.

Ale to nie je nic nove. UPC je cudne sa chovajuci podnik od zaciatku svojej existencie: Je zrejme, ze profituje z monopolu, ktory ziskal ktoviakym sposobom - mozno politvazbami na stare struktury,alebo ekovazbami na nove struktury


Jméno:hasic150
E-mail adresa:poslat e-mail
Předmět: UPC

Máš úplnou pravdu. Tam kde nemůže kabelová televize ať už z finančního nebo dálkového přístupu tam se nabízí jen UPC. Proto je monopolní a bohužel nikdo s tím nic neudělá. Jediná možnost je mít satelit který dokáže přímat digitální televizi ( musíš na něj mít) a potom je pravda že chytáš programy které nejdou pozemní cestou ale není jich tolik a nejsou v češtině případně slovenštíně.


Jméno:jirka
E-mail adresa:poslat e-mail
Předmět: Kutil a televize

Mě to připomíná s prominutím přiblblý americký pořady, o který stejně nemá moc lidí zájem. Kutil se ze mě nestane koukáním na televizi, ale pokusy (úspěšnými i méně úspěšnými) o výrobu čehokoliv. Podobná je i situace v některých rádobykutilských časopisech. Některé návody na výrobu nábytku jsou tak triviální, že je úplně zbytečný je uvádět (výroba nábytku z nakoupených dílů, kde jenom navrtám díry na panty a kolíky a sbouchám to dohromady), anebo jsou tam zase zbytečně složitý postupy (proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě).


Jméno:trifid
Předmět: že čeští kutilové ????

Chtěl bych vidět českého kutila jak si dekoruje byt látkovými tapetami za 50 liber metr. Nebo měří garnýž a počítá to v všechno v palcích nebo v coulech.
Nepište bláboly !! To není pro české kutily ale pro televizní maniaky kteří mají puštěnou televizi jako kulisu a tupě do ní hledí a je jim jedno na co se dívají.
Souhlasím také s názorem že tato stanice by se měla vysílat zdarma jelikož je účelově reklamní. Hovg


Reaguj >>


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Jak na červotoče? (4 komentáře)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038