Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  KontaktEEBW: Energie efektivně Vytisknout...
Aktuality  ->  Výstavy

Pozvánka na odbornou výstavu EEBW: Energie efektivně 2002Nižší spotřeba energie by měla znamenat nižší účet za energii při zachovaném nebo dokonce zvýšeném komfortu služeb, které nám má poskytovat. Klíčové jsou informace a možnost poradenství, jak tento cíl dosáhnout.

Organizátor výstavy EEBW: Energie efektivně 2002, obecně prospěšná společnost SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s. zve všechny zájemce ve dnech 5.-7. listopadu 2002 do Kongresového centra Praha, které se nachází u stanice metra „C“ Vyšehrad. Vstup na tuto výstavu (9:00 – 18:00 hod) je pro veřejnost zdarma. Výstava je zaměřena na prezentaci výrobků a služeb, umožňujících efektivní využívání energie a rozvoj obnovitelných zdrojů energie.

Nosná témata výstavy jsou:
  • nízkoenergetické budovy od A do Z
  • obnovitelné zdroje energie
  • energeticky úsporné osvětlení a domácí spotřebičetechnika pro vytápění,
  • finanční a investiční poradenství
  • počítačová simulace budov (hardwave, software a IT)
Bližší informace o výstavě a konferenci EEBW: Energie efektivně 2002 je možné získat na internetové stránce www.eebw.cz, nebo prostřednictvím emailové adresy eebw@svn.cz.


Součástí výstavy jsou také:

Energetické konzultační a informační středisko ČEA
Po celou dobu konání výstavy bude k dispozici bezplatná služba odborníků – konzultantů, kteří poradí s výběrem výhodného zdroje tepla pro rodinný domek, v problematice tepelně-technických vlastností staveb, zdrojů tepla, netradičních energií jako jsou tepelná čerpadla či sluneční energie, i v dalších oblastech souvisejících s efektivním využíváním energie.

Poradenské středisko pro vytápění biomasou
Liga ekologických alternativ bude v poradenském středisku v prostorách výstavy informovat o trendech při využívání obnovitelných zdrojů, promítne tématický videofilm objasňující praxi našich i zahraničních obecních výtopen na biomasu, vysvětlí výhody i rizika řešení a poradí, jak a kde získat na projekt finanční prostředky.

Informační centrum Evropské unie
Informační centrum EU bude informovat o projektech v oblasti životního prostředí a energetiky, které byly v České republice realizovány díky finanční podpoře z programů Phare. Program Phare je hlavní cestou, po které do zemí střední a východní Evropy připravujících se na vstup do Evropské unie přichází finanční a odborná pomoc EU.

Součástí výstavy je také internetová kavárna umožňující vyhledávání dalších informací o úsporách energie, nebo prodej odborných publikací, respektive stánek s prodejem odborných publikací, knih, nosičů CD-ROM a časopisů týkajících se nejrůznějších aspektů spotřeby a úspor energie.


Juraj Krivošík
SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s.
juraj.krivosik@svn.cz, http://www.eebw.cz
Tel.: 224 252 115, fax: 224 247 597

Autor: -tz- Datum: 17.10.2002


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038