Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


EEBW: Energie efektivně Vytisknout...
Aktuality  ->  Výstavy

Pozvánka na odbornou výstavu EEBW: Energie efektivně 2002Nižší spotřeba energie by měla znamenat nižší účet za energii při zachovaném nebo dokonce zvýšeném komfortu služeb, které nám má poskytovat. Klíčové jsou informace a možnost poradenství, jak tento cíl dosáhnout.

Organizátor výstavy EEBW: Energie efektivně 2002, obecně prospěšná společnost SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s. zve všechny zájemce ve dnech 5.-7. listopadu 2002 do Kongresového centra Praha, které se nachází u stanice metra „C“ Vyšehrad. Vstup na tuto výstavu (9:00 – 18:00 hod) je pro veřejnost zdarma. Výstava je zaměřena na prezentaci výrobků a služeb, umožňujících efektivní využívání energie a rozvoj obnovitelných zdrojů energie.

Nosná témata výstavy jsou:
  • nízkoenergetické budovy od A do Z
  • obnovitelné zdroje energie
  • energeticky úsporné osvětlení a domácí spotřebičetechnika pro vytápění,
  • finanční a investiční poradenství
  • počítačová simulace budov (hardwave, software a IT)
Bližší informace o výstavě a konferenci EEBW: Energie efektivně 2002 je možné získat na internetové stránce www.eebw.cz, nebo prostřednictvím emailové adresy eebw@svn.cz.


Součástí výstavy jsou také:

Energetické konzultační a informační středisko ČEA
Po celou dobu konání výstavy bude k dispozici bezplatná služba odborníků – konzultantů, kteří poradí s výběrem výhodného zdroje tepla pro rodinný domek, v problematice tepelně-technických vlastností staveb, zdrojů tepla, netradičních energií jako jsou tepelná čerpadla či sluneční energie, i v dalších oblastech souvisejících s efektivním využíváním energie.

Poradenské středisko pro vytápění biomasou
Liga ekologických alternativ bude v poradenském středisku v prostorách výstavy informovat o trendech při využívání obnovitelných zdrojů, promítne tématický videofilm objasňující praxi našich i zahraničních obecních výtopen na biomasu, vysvětlí výhody i rizika řešení a poradí, jak a kde získat na projekt finanční prostředky.

Informační centrum Evropské unie
Informační centrum EU bude informovat o projektech v oblasti životního prostředí a energetiky, které byly v České republice realizovány díky finanční podpoře z programů Phare. Program Phare je hlavní cestou, po které do zemí střední a východní Evropy připravujících se na vstup do Evropské unie přichází finanční a odborná pomoc EU.

Součástí výstavy je také internetová kavárna umožňující vyhledávání dalších informací o úsporách energie, nebo prodej odborných publikací, respektive stánek s prodejem odborných publikací, knih, nosičů CD-ROM a časopisů týkajících se nejrůznějších aspektů spotřeby a úspor energie.


Juraj Krivošík
SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s.
juraj.krivosik@svn.cz, http://www.eebw.cz
Tel.: 224 252 115, fax: 224 247 597

Autor: -tz- Datum: 17.10.2002


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Jak na červotoče? (4 komentáře)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038