Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  KontaktŘada nových dveří od SAPELI Vytisknout...
Aktuality  ->  Interiér

Řadu novinek prezentoval na Stavebních veletrzích největší český výrobce interiérových dýhovaných dveří a zárubní společnost SAPELI. a.s. A to od zcela nových modelů dveří až po doplňky, které dělají z dveřního křídla skutečně moderní součást dnešních interiérů.„K jedním z novinek patří model dveří Lotos je kombinací přírodní dýhy a intarzovaných hliníkových proužků v povrchové úpravě nerezové oceli. Je nabízen ve všech dýhovaných dekorech Sapeli, v provedení polodrážkových i bezpolodrážkových dveří,“ uvedla Simona Kadlecová, vedoucí marketingu. Zajímavý je i model Marine, který svým samotným vyvolá představu o vodě, moři a lodích. „K vytvoření dveří Marine nás vedly požadavky našich zákazníků k atypickým výrobkům v designu dveří lodní kajuty. Vzhledem k tomu, že nešlo o malou poptávku, rozhodli jsme se, že tento model zařadíme do naší standardní kolekce,“ doplnila Kadlecová. Design těchto dveří je charakteristický kruhovým prosklením dveřního křídla, zákazník si může zvolit počet prosklených okének.

Firma také nabízí dveře olemované tenkou hliníkovou hranou. „Tento prvek má u našich dveří nejen samotný designový účel, ale zároveň zvyšuje i užitné vlastnosti dveřního křídla, které je díky hliníkované hraně více odolné proti mechanickému poškození,“ uvedla Kadlecová. Mezi další novinky patří zařazení nových barevných dekorů do své standardní kolekce povrchových úprav.

„Potvrdilo se, že stavební výroba v Česku stále roste. Tržby naší firmy v roce 2007 dosáhly 1,312 miliardy korun, což je o 17 procent více než v předešlém roce,“ řekl Stanislav Zikmund, obchodní ředitel Sapeli. Podle něho podstatný vliv na zvýšeném zájmu o interiérový sortiment v roce 2007 měla avizovaná změna DPH v roce 2008. Zájem o bytovou výstavbu byl tedy v loňském roce na celém území České republiky markantní. Firma loni vyrobila celkem 253 tisíc dveří a 203 tisíc zárubní a uvedla do provozu dvě linky. První na tlakové lisování v mateřském závodě v Polné a lakovací linku ostění zárubní v jihlavském závodu ve Starých Horách. Celkové investice společnosti dosáhly výše 125 mil.

Autor: -Red- Datum: 01.05.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038