Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna

spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


Koupelnou snů je Casanova Vytisknout...
Aktuality  ->  Materiály

Vítězem tradiční anketní soutěže Koupelna snů 2008 se stala Casanova z produkce společnosti SIKO KOUPELNY a. s. Rozhodli o tom účastníci internetového hlasování i návštěvníci veletrhu SHK, který se uskutečnil od 22. do 26. dubna. Do soutěže se letos přihlásilo deset firem.

Objevte vlnitou část Jižní Moravy, objevte Moravské Toskánsko...Anketa byla spuštěna na internetových stránkách den před zahájením veletrhu. Na adrese www.bvv.cz/shk byly umístěny informace o jednotlivých přihlášených koupelnách, jejich fotografie a on-line hlasovací zařízení.

Koupelna Casanova má jméno po známém milovníkovi žen, proto ji výrobci dali podtitul Svůdná krása plná vášně. Jde o novinku španělského producenta. Designéři využili velkoformátové obklady s lesklým povrchem o rozměru 20 x 50 cm v odstínech bílé, červené a černé barvy. Podlahu tvoří lesklý povrch v odstínu černé a červené barvy o formátu dlažby 33,6x33,6 cm. Dojem doplňuje vhodná kombinace s velmi nápaditou listelou, v níž se prolínají květy a geometrické tvary ve stejných barvách.

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. působí na trhu od roku 1991. Počáteční úspěchy vedly k expanzi pobočkové sítě a rozvoji maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Kromě toho dodává SIKO mnoha prodejcům stavebnin a instalatérského zboží, stavebním firmám a před pěti lety úspěšně zahájila spolupráci s developery komerčních a rezidenčních realit. V současné době je společnost SIKO KOUPELNY největší českou specializovanou sítí prodejen v oboru kompletního koupelnového vybavení.Autor: -Red- Datum: 22.05.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Parametry horní frézky (12 komentářů)

Řezání vnitřních závitů (9 komentářů)

Ako nájsť stred kruhu? (4 komentáře)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038