Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


Divize Lepidel společnosti Henkel ČR spustila nové internetové stránky Vytisknout...
Aktuality  ->  Výrobci

Kompletní přehled všech značek divize Lepidel společnosti Henkel ČR najdou zájemci na nové internetové prezentaci, která obsahuje informace o všech brandech zahrnujících sortiment výrobků pro kutily, profesionální řemeslníky i pro běžné uživatele.Na internetové adrese www.henkel-lepidla.cz je k dispozici přehled jednotlivých produktových skupin a díky propojení na stránky jednotlivých značek lze vyhledat i potřebná technická data, bezpečnostní listy, odpovědi na časté otázky nebo využít možnosti zaslat vlastní dotaz. Další zajímavou možností je shlédnout na dané adrese video popisující přehledně sortiment jednotlivých značek. Novou internetovou prezentaci divize Lepidel společnosti Henkel, stejně jako weby jednotlivých značek, realizovala pro společnost Henkel firma Giant interaktiv.

Společnost Giant interactive s.r.o., specializující se na tvorbu internetových stránek a internetový marketing, spolupracuje s firmou Henkel již řadu let. Během této doby pro divizi Lepidel stihla realizovat, kromě www.henkel-lepidla.cz, hned několik webů jednotlivých brandů (www.ceresit.cz, www.thomsit.cz, www.makroflex.cz, www.pattex.cz, www.ponal.cz, www.tangit.cz). Internetová stránka www.henkel-lepidla.cz je zastřešující prezentací pro weby jednotlivých značek. Poskytuje tak dobrou orientaci ve výrobcích divize Lepidel společnosti Henkel.

Ve více než 125 zemích světa totiž nabízí přes 3000 speciálních druhů lepidel. Na český trh dodává společnost Henkel celkem dvanáct značek: lepicí a korekční prostředky Pritt, sekundová lepidla Loctite, univerzální a speciální lepidla Pattex, kontaktní lepidla Chemoprén, PU pěny, tmely a lepidla Makroflex, výrobky určené k tapetování Metylan, kompletní systém pro práci se dřevem Ponal, systémy pro potrubní spoje Tangit, stavební chemii Ceresit a Cimsec a podlahové systémy Thomsit. Se všemi těmito značkami se setkají návštěvníci nové prezentace www.henkel-lepidla.cz.

"Henkel - A Brand like a Friend." Henkel je vedoucí výrobce značek a technologií, díky kterým je lidský život snazší, lepší a krásnější. Henkel Group působí ve třech strategických oblastech péče o domácnost, kosmetika, a lepidla, tmely a povrchové úpravy. Ve fiskálním roce 2006 dosáhl Henkel obratu ve výši 12,74 miliard euro. Skupina Henkel zaměstnává více než 50.000 zaměstnanců. Lidé ve více než 125 zemích důvěřují ve značky a technologie od firmy Henkel.
V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

Autor: -Red- Datum: 15.12.2007


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Jak na červotoče? (4 komentáře)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038