Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  KontaktPosudek nezávislého soudního znalce jako důkaz kvality rodinných domů Vytisknout...
Aktuality

Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice a na Slovensku, nabízí svým zákazníkům zdarma nezávislý posudek kvality stavby vydaný soudním znalcem. Ekonomické stavby se staly první a jedinou stavební společností, která takovou službu nabízí.Ekonomické stavby jsou si kvalitou svých rodinných domů jisté, a proto se neobávaly kroku, který žádná stavební ani developerská společnost před nimi v ČR ještě neudělaly.

Společnost navázala spolupráci s nejlepšími soudními znalci, kteří posuzují kvalitu pro jednotlivé krajské soudy.
Soudní znalec už v průběhu stavby rodinný dům dvakrát navštíví a vypracuje pečlivý a podrobný posudek, k němuž vydá znalecké osvědčení o kvalitě stavby.

„Protože víme, že kvalita je při stavbě domu důležitým faktorem, rozhodli jsme se našim zákazníkům poskytnout důkaz, že odvádíme dobrou práci. Znalecký posudek od nezávislé autority je sice velmi nákladným krokem, ale našim zákazníkům jej poskytujeme zdarma, protože jsme přesvědčeni, že takový doklad o kvalitě stavby od nezávislé autority naše klienty potěší,“ říká Mencl, generální ředitel společnosti Ekonomické stavby.

Posudek soudního znalce začlenila firma do svých služeb jako nedílnou součást péče o kvalitu stavby, která je jednou ze zásadních hodnot firmy. Mezi další nástroje Ekonomických staveb podporující zaměření firmy na kvalitu patří certifikace jakosti dle normy ISO 9001 a ochrany životního prostředí dle normy ISO 14 000. Dále paksystém dozorování kvality na všech úrovních (od stavitele, přes výrobního ředitele a manažery stavby, až po hlavní stavební dozor Ekonomických staveb), nebo také možnost prodloužené záruky na veškeré práce.O společnosti Ekonomické stavby
Ekonomické stavby jsou předním výrobcem zděných rodinných domů, který každoročně realizuje a předává svým klientům v České republice a na Slovensku přes 300 domů. Už od počátku své činnosti se zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky služeb, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá.
Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc.

Více informací na http://www.ekonomicke-stavby.cz


Autor: -Red- Datum: 25.09.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek 2 příspěvky 
Od Téma Datum
oklamámPodvody ES24.05.2011 17:07
klšpatné zkušenosti s firmou ES08.03.2009 08:01
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038