Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  KontaktNové poradenské a prodejní centrum v Praze Vytisknout...
Aktuality  ->  Výrobci

PRAHA – Nové prodejní a poradenské centrum otevře slavnostně ve čtvrtek 30. května 2002 v Praze výrobní společnost Balakom, a.s. Největší český výrobce barev od nového centra očekává navýšení obratu zhruba o 15 procent.Nové zastoupení bude poskytovat maloobchodní prodej a především širokou škálu poradenských služeb odborníkům. „Prodejní a poradenské centrum bylo vybudováno nejenom jako pomoc řemeslníkům, malířům, natěračům a profesionálům, ale také široké veřejnosti. Samozřejmostí tak je například speciální tónovací automat, který svou širokou nabídkou odstínů vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších klientů,“ dodal generální ředitel Seidler s tím, že by centrum mělo zároveň podpořit a dále rozvinout již úspěšně započatou spolupráci s architekty. Prodejní a poradenské centrum nabízí ucelený sortiment včetně pracovních pomůcek.


Loni se obrat Balakomu v Praze a okolí v sezóně pohyboval v desítkách miliónů korun, díky nově otevřenému centru Balakom, a.s. plánuje navýšení až o 15%.
Prodejní a poradenské centrum se rozkládá celkem na 680 m2, z toho je prodejní plocha 320 m2. Prezentační místnost má přitom rozlohu 135 m2. Na Teplickou ulici v Praze-Střížkově Balakom, a.s., přestěhoval celé své zastoupení v Praze, aby tak mohl i v hlavním městě uceleně nabízet své výrobky a služby.

Autor: tz Datum: 29.05.2002


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038