Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  KontaktTak a jdeme na to Vytisknout...
Aktuality

Ať už patříte k těm čtenářům serveru Domácí dílna, kteří pravidelně sledují (nebo možná by bylo lépší říci sledovali) aktivity zdejších autorů a nebo jste jen náhodnými návštěvníky (což je jistě chyba a bylo by asi vhodné ji rychle napravit), chtěli bychom vám sdělit radostnou novinu: Jdeme na to...Možná se ptáte, na co že jdeme. Odpověď je ale jasná: znovu začínáme, startujeme, rozjíždíme se. Prostě a jednoduše, server Domácí dílna je znovu na startu - i když se hrdě hlásí ke své bohaté historii, kterou hodlá využít - a všichni věříme, že to bude start velkolepý. Ne však pro nás - redaktory, ale především pro vás - čtenáře.

Domácí dílna si teď nějaký čas užívala období sladkého nic nedělání. To se však záhy změní. Od příštího týdne totiž budou pravidelně přibývat minimálně dva nové články týdně. Tím ale redakční aktivity ani náhodou nekončí. Naopak, to je teprve začátek. Služeb, které Domácí dílna nabízela, bylo mnohem více a stávající redakce je hodlá všechny postupně znovu zprovoznit. Ba i něco navíc...

Řada služeb Domácí dílny je však z velké míry závislých na vás - čtenářích. Bez vás bude jen těžko naplněn kalendář akcí, bez vašich dotazů nebudou mít naši odborníci komu odpovídat. Proto bychom vás chtěli vyzvat: pište nám - informujte nás o akcích, které připravujete, ptejte se na věci, které vás zajímají. Pomůžete tím nejen sami sobě, ale určitě i mnoha dalším, které tyto informace rovněž zajímají.

Chtěli bychom také vyzvat všechny psavé příznivce Domácí dílny, aby neváhali a přidali se k nám. Rádi přivítáme každého zájemce. Všichni určitě máte co říct. Nestyďte se a podělte se o své znalosti a zkušenosti s ostatními čtenáři, určitě vás za to ocení.

Autor: -Red- Datum: 17.06.2004 19:58:43


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek 1 příspěvek 
Od Téma Datum
KutilNo konečně28.06.2004 07:45
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038