Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůZavlažování zahrady systémem GARDENA Vytisknout...
Aktuality

I přes poměrně příznivé podnebí pro zahradu je v České republice stále větší zájem o kvalitnější zavlažovací systémy. Největším výrobcem zavlažovacích systémů na světě je německá společnost GARDENA, která zhruba polovinu své produkce vyrábí v České republice.Originální systém GARDENA je univerzální sadou přípojek, spojek, rychlospojek, postřikovačů a dalších nástavců na zahradní hadice. V rámci sady systému je nabízeno několik desítek komponentů, které je možné velmi rychle a snadno spojovat.

Originální systém GARDENA je určen pro 1 (13 mm) až 3 (19 mm) coulové hadice, je k dispozici ve třech velikostech a lze jej nainstalovat na všechny běžné vodovodní kohoutky. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z mimořádně odolných plastů a díky jejich výrobě v České republice jsou veškeré náhradní díly lehce dostupné. Především díky ucelené nabídce všech potřebných komponentů a kompatibilitě systému se všemi zavlažovacími a mycími prvky GARDENA pomůže zahrádkářům ušetřit čas. GARDENA Original systém má také velmi atraktivní a ergonomický design.

"Systém z nejkvalitnějších plastových materiálů byl vyvinut již v roce 1968 a právě touto tehdy převratnou technickou novinkou se společnost GARDENA stala inovátorem a lídrem ve svém oboru," říká jednatel společnosti GARDENA Franz Leitner a dodává: "Kromě velmi dlouhé životnosti (GARDENA dává na tuto řadu výrobků 2 letou záruku) je systém vyhledáván zejména kvůli své absolutní těsnosti".

Automatické zavlažování se zavlažovacími hodinami.
Možnost zavlažování až 3x denně.
Délka zavlažování 1 - 20min.
Povoz s alkalickou baterií 1x9V po dobu cca. 1 roku.
MicroDrip System - Tento inovační systém zajistí, že řádky záhonu, jednotlivých rostlin a další oblasti vaší zahrady dostanou přesné množství vody, které potřebují. Voda je rozváděna od malých kapek až po jemnou mlhu. Micro-Drip-System je k dostání i v praktickém balení Startset vhodné pro jednotlivé květináče, terasy a skleníky.
Impulzní postřikovač - Komfortní model impulzního postřikovače. Vodní paprsek plynule regulovatelný od plného paprsku až po jemnou mlhu. Impulzní ruční ventil s možností trvalého zajištění.

GARDENA zahrádkářům nabízí kromě Original GARDENA Systému a základních produktů zavlažovací řady téměř kompletní sortiment péče o závlahu zahrady, např. Micro - Drip - Systém pro cílené a úsporné zavlažování, Sprinkler - Systém pro výsuvné zavlažování, sprchy, rybníčky a různé druhy postřikovačů. Aktuální novinkou GARDENY je solární energií řízený computer Profi - Solar. Pokud trávíte více času mimo zahradu, pak je zavlažování zahrady snadnější se zavlažovacími hodinami a zavlažovacími automaty GARDENA. Zahrádkář si může vybrat kdy a jak dlouho si přeje zavlažovat zahradu a vodní hodiny nebo vodní automat se postará o zbytek.


Společnost GARDENA je dlouhodobě celosvětovou jedničkou v oblasti péče o zahradu a zahradnických potřeb. Za10 let působení na českém trhu získala společnost GARDENA již mnoho spokojených zákazníků. GARDENA v České republice zaměstnává v současné době celkem 1138 pracovníků. Kromě obchodního zastoupení v Brně vlastní společnost 4 výrobní závody ve Vrbně pod Pradědem, České Lípě, Třinci a v Bruntále. Tyto výrobní závody jsou plnoprávnými členy Holdingu a vyrábí se v nich součásti produktového portfolia prakticky pro celý svět.

Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek 1 příspěvek 
Od Téma Datum
PlhalZavlažovač 350/303.07.2003 15:09
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038