Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

Odběr novinek


Zavlažování zahrady systémem GARDENA Vytisknout...
Aktuality

I přes poměrně příznivé podnebí pro zahradu je v České republice stále větší zájem o kvalitnější zavlažovací systémy. Největším výrobcem zavlažovacích systémů na světě je německá společnost GARDENA, která zhruba polovinu své produkce vyrábí v České republice.Originální systém GARDENA je univerzální sadou přípojek, spojek, rychlospojek, postřikovačů a dalších nástavců na zahradní hadice. V rámci sady systému je nabízeno několik desítek komponentů, které je možné velmi rychle a snadno spojovat.

Originální systém GARDENA je určen pro 1 (13 mm) až 3 (19 mm) coulové hadice, je k dispozici ve třech velikostech a lze jej nainstalovat na všechny běžné vodovodní kohoutky. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z mimořádně odolných plastů a díky jejich výrobě v České republice jsou veškeré náhradní díly lehce dostupné. Především díky ucelené nabídce všech potřebných komponentů a kompatibilitě systému se všemi zavlažovacími a mycími prvky GARDENA pomůže zahrádkářům ušetřit čas. GARDENA Original systém má také velmi atraktivní a ergonomický design.

"Systém z nejkvalitnějších plastových materiálů byl vyvinut již v roce 1968 a právě touto tehdy převratnou technickou novinkou se společnost GARDENA stala inovátorem a lídrem ve svém oboru," říká jednatel společnosti GARDENA Franz Leitner a dodává: "Kromě velmi dlouhé životnosti (GARDENA dává na tuto řadu výrobků 2 letou záruku) je systém vyhledáván zejména kvůli své absolutní těsnosti".

Automatické zavlažování se zavlažovacími hodinami.
Možnost zavlažování až 3x denně.
Délka zavlažování 1 - 20min.
Povoz s alkalickou baterií 1x9V po dobu cca. 1 roku.
MicroDrip System - Tento inovační systém zajistí, že řádky záhonu, jednotlivých rostlin a další oblasti vaší zahrady dostanou přesné množství vody, které potřebují. Voda je rozváděna od malých kapek až po jemnou mlhu. Micro-Drip-System je k dostání i v praktickém balení Startset vhodné pro jednotlivé květináče, terasy a skleníky.
Impulzní postřikovač - Komfortní model impulzního postřikovače. Vodní paprsek plynule regulovatelný od plného paprsku až po jemnou mlhu. Impulzní ruční ventil s možností trvalého zajištění.

GARDENA zahrádkářům nabízí kromě Original GARDENA Systému a základních produktů zavlažovací řady téměř kompletní sortiment péče o závlahu zahrady, např. Micro - Drip - Systém pro cílené a úsporné zavlažování, Sprinkler - Systém pro výsuvné zavlažování, sprchy, rybníčky a různé druhy postřikovačů. Aktuální novinkou GARDENY je solární energií řízený computer Profi - Solar. Pokud trávíte více času mimo zahradu, pak je zavlažování zahrady snadnější se zavlažovacími hodinami a zavlažovacími automaty GARDENA. Zahrádkář si může vybrat kdy a jak dlouho si přeje zavlažovat zahradu a vodní hodiny nebo vodní automat se postará o zbytek.


Společnost GARDENA je dlouhodobě celosvětovou jedničkou v oblasti péče o zahradu a zahradnických potřeb. Za10 let působení na českém trhu získala společnost GARDENA již mnoho spokojených zákazníků. GARDENA v České republice zaměstnává v současné době celkem 1138 pracovníků. Kromě obchodního zastoupení v Brně vlastní společnost 4 výrobní závody ve Vrbně pod Pradědem, České Lípě, Třinci a v Bruntále. Tyto výrobní závody jsou plnoprávnými členy Holdingu a vyrábí se v nich součásti produktového portfolia prakticky pro celý svět.

Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek 1 příspěvek 
Od Téma Datum
PlhalZavlažovač 350/303.07.2003 15:09
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Politúry na nábytok z včelieho vosku (13 komentářů)

Jak na červotoče? (4 komentáře)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038